ТЕПЕР І РУДНО МАЄ ШЕВЧЕНКА

Під час відкриття пам'ятника звучали вірші, співи і... агітація

 -  фоторяд урочистої події доступний для завантаження (16 фото)

 

Коментарі  

 
0 #1 Ольга. 01.10.2012 00:36
Молодці!!!!!!!! !!!!!! ТАК ТРИМАТИ))))))
Цитувати
 
 
-1 #2 Вітьок 01.10.2012 12:49
Та ЙПРСТ, Форманчук Ти шо Ё**жик в тумане? Ніби світило сонце а він не побачив, а точніше не почув як Фаріонша тупо опустила Кличка до рівня між ногами і обісрала діючу владу з усіма іншими, а ше ці заклики шо без націоналістів України не буде і тому подібна білібірда. Чи це не називається агітацією? Аааа, напевно в той час у нього в навушниках грало "щас модно буть дєгєнєратом". Ненавиджу коли люди тупо брешуть ще й публічно. Це щонайменше неповага до твого ж виборця.
Цитувати
 
 
0 #3 Міша 01.10.2012 14:45
Хто-небудь дочекав на другий виступ цієї істерички в червоному? Хто-небудь подивився на її писок з якого аж валило ненавистю до тих, хто думає не так як ця схиблена фанатка і не сповідує "типу цінності клоунів-популістів зі Свободи"? Ця дура приїхала промити мізки руднівським пенсіонерам, які понабирали "макулатури" з палаток Свободи, начиталися, розвісили свої слонячі вуха на які їм такі "кандидати" тільки вішають лапшу... Як це страховисько з шкіри і костей мало моральне право публічно принижувати іншу партію та її лідера? Бо бачите, її дратує що він шось не так сказав про мову... Та цей чоловік, ніколи б не дозволив сказати таке про тебе, "свободівська кричалка". Бо він людина РОЗУМНА, РОЗСУДЛИВА, ВИХОВАНА і ПРАЦЬОВИТА. Буде мати можливість - підтягне українську. Це ж не робот Азаров! Ця навіжена свободівка тупо не розуміє, що через її радикальні методи українську ще більше будуть ненавидіти!!!!! Мову треба зробити модною сучасними засобами, а не "фаріонозомбуван ням"!!!!!
Цитувати
 
 
-1 #4 Міша 01.10.2012 14:53
Чого вона так пхається "догори, в зРАДУ"? Залізла у великі борги, нема чим (хіба не видно?) віддавати? Чи хоче закінчити як "прибацана Юлька" в колонії? Або гірше?

А з іншої сторони - нехай валить до Києва! Там її точно швидко поставлять на місце! Заодно регіАНАЛІВ навчить мови...
Цитувати
 
 
-1 #5 Карамба 01.10.2012 18:22
До речі, присутність на цьому святі прапорів "свободи" та агітаційних палаток, я в же не говорю про навіжену - це пряме порушення законодавства. Тому що по-перше все виглядало як ніби Свобода відкриває цей пам'ятник за свої власні кошти, хоча в самому інтерв'ю Форманчук каже що то добрі руднівські душі допомагали цементом і пінопластом. По-друге прив'язування до відкриття виступу кандидата ще й з брудом та смородом - це не тільки не законно, а ще й аморально. Пане Форманчук, я був кращої думки про Вас. Цього разу Вам мінус 1. Крім того зі сказаного Головою випливає що пам'ятник був оформлений тільки завдяки благодійним внескам, ще й не відомих людей, які побажали залишитись невідомими. Це хіба не абсурд? Ні, це не абсурд - це хамство, шановний чи не шановний (вже й сам не знаю) керманичу. :-x
Цитувати
 
 
-3 #6 Олексій 01.10.2012 18:26
Навіщо Ви привезли пацієнтку з Кульпаркова? Не псуйте свій, й без того не найкращий імідж. Повірте, це не додало Свободі жодного голосу, Ви їх лише втратили. :cry:
Цитувати
 
 
0 #7 Карамба 01.10.2012 18:29
Ще один момент. Пригадайте кого руднівчани підтримали найбільше на минулих виборах міського голови Львова, правильно Садового. А що тепер хоче зробити Свобода з ним - відправити у відставку. Поворушіть мізками, то кого підтримує руднівський народ?
Цитувати
 
 
-2 #8 Фінмоніторинг 02.10.2012 12:57
ПАНОВЕ, А В ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ ІРЦЬОЮ ФАРІОН ТА ІННОЮ БОГОСЛОВСЬКОЮ???
БО Я ЩОСЬ НІЯК РІЗНИЦІ НЕ МОЖУ ПОБАЧИТИ???
Цитувати
 
 
+2 #9 Вітьок 02.10.2012 13:58
А в чому різниця між Форманчуком який бреше і Азаровим який теж бреше? Риторичне запитання.

P.S. З іншої сторони, хотів би стати і на сторону Голови, адже не зважаючи на певні недоговорки та брехню все ж окультурення відбулось - це факт. І факт приємний. У будь-якому випадку за Безділя було лише хамське розкрадання коштів та розпродаж землі і нічого людям.
Цитувати
 
 
+4 #10 Андрій 02.10.2012 22:27
Ну що за звичка у людей всіх бакланити? Янек поганий, Юлька погана, Свобода теж погана. Може напишете хто хороший?
Цитувати
 
  

Опитування

Якщо у Вас був би вибір, яке ТБ ви б обрали?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої