ФОРМАНЧУК ЗВІТУЄ І ПОЯСНЮЄ. Частина 4

Про активістів, будівництва на території Рудно та інше. Заключне слово.

 

Коментарі  

 
+1 #1 Качерай 15.10.2015 18:54
Ну з будівництвом житлових будинків то анекдот - селищна рада дала паспорт на будівництво особняка і вже два роки не бачить, що будують житлові будинки!!!
Цього року я зацікавився тим питанням з точки зору інвестиційного договору і втрат бюджету - а виявляється договору нема, а потім я даю запит в архбудконтроль - виявляється і дозволу то нема. (Мені і в голову б не прийшло, що такий безпредєл можливий в наш час).
Цитувати
 
 
0 #2 Качерай 15.10.2015 18:57
Селищний голова посилається на КРУ - то не їх компетенція, вони то питання перевіряли за моїм зверненням, але вони не вливають на забудовника. Їх цікавлять втрати бюджету. З точки зору КРУ там зараз порушень селищною радою не буде!!! Бо поки нема документів на будівництво житлового багатоквартирно го будинку, доти не виникає обов'язку укладати інвестиційний договір.
Цікаво коли селищна рада звернулася в архбудконтроль? Думаю цього року, коли я підняв це питання і їм нікуди було діватися, хоче може я помиляюся..
А до того я так розумію вони два роки не бачили, що то багатоквартирни й будинок будується?
Цитувати
 
 
+1 #3 Міша 15.10.2015 20:43
В кого показує попередня частина відео, натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl + F5
Цитувати
 
 
+11 #4 Наталка 16.10.2015 11:11
Якщо цю пародію, що робилась в клубі голова називає звітом, то це відкрите приниження мешканців Рудна.Про звіт голови практично не було відомо руднівчанам.
Посмішка Форманчука, під час дурних реплік п'яної підтримки, які супроводжувалис ь матами надавала йому оптимізму.ПРоте ні на одне чітке питання форманчук не знав відповіді.Покликав Кінаша для підтримки.Позор!!!!!Лише людина, яка себе не поважає може проголосувати за Форманчука.
Цитувати
 
 
+1 #5 Олеu Cthtlf 16.10.2015 11:14
Скажу Вам більше, бачив як Форманчук зі своїм швагром зривали плакати опонентів в Рудно. Ганьба.
Цитувати
 
 
+4 #6 Наталка 16.10.2015 11:17
Він просто боїться програшу на виборах, бо шанців у нього практично нема.Апелювати чи проводити чесну передвиборчу агітацію та дипломатично себе поводити він просто не вміє.Бо це "свободівський" неук
Цитувати
 
 
+6 #7 zakon i poryadok 16.10.2015 16:22
Шойно мені в руки попали досить цікаві документи. Обіцяю, оприлюднення інформації щодо розкраду форманчуком руднівської землі, разом з його кумою- юристкою селищної ради.Та матеріали всіх крімінальних справ, які розпочато протів форманчука і середи.
Цитувати
 
 
+2 #8 Орест 16.10.2015 20:34
Цитую zakon i poryadok:
Шойно мені в руки попали досить цікаві документи. Обіцяю, оприлюднення інформації щодо розкраду форманчуком руднівської землі, разом з його кумою- юристкою селищної ради.Та матеріали всіх крімінальних справ, які розпочато протів форманчука і середи.

Надсилайте всі матеріали відразу адміну сайту. Вони все опублікують і оформлять в окрему статтю на головній сторінці.
Цитувати
 
 
+2 #9 Doctor 18.10.2015 11:20
Мета будь-якої комерційної організації,а секта любителів андрія івановича чи будь-який інший інший кандидат є безперечно комерційною організацією,хт о ж буде сперечатись ? має не меті - отримання прибутку.На моюдумку садо-поміч пхається у навколишні сателіти Рудно,Винники,Б рюховичі тільки з цією метою.Але.Абсолютно не має значення хто прийде на посаду голови того чи іншого смт,якого кольору прапор майорітиме над його головою, до тих пір поки не буде створено і відпрацьовано дієвого механізму контролю за діяльністю мешканці і далі будуть спостерігати за дерибаном землі,відкатами ,банальними крадіжками з бюджету у вигляді "ремонту дороги".
Відповідальніст ь і безкарність за свої діяння.Чому при оформленні субсидії для прикладу за недостовірне подання даних передбачено санкції, а за продаж лоту в 40 ділянок нічого і нікому в принципі не загрожує.
Цитувати
 
 
0 #10 Doctor 18.10.2015 11:27
Зауважте що ніхто чітко і ясно не зазначає у своїй програмі те що він реально має на меті отримувати мінімум тисячу долярів платні,бо це є нормальний мінімум для дорослого чоловіка який має нагодувати родину і принаймі мати пару пристойних споднів та мештів,оплатити мінімальні чоловічі чи жіночі витрати на кшталт автівки чи перукарні.Всі альтруісти або просто гарні,харизмати чні особистості котрі будуть працювати на благо своїх односельчан за 3 000 грн. і премію раз на квартал чи як там.
Цитувати
 
 
+5 #11 gti 18.10.2015 16:04
сьогодні в обід посвятили фігуру Богородиці в Ліску. тепер вона накрита куполом. кажуть панству Мельників ця вся справа обійшлася в 150 000 (!!) гривен. питаня до руднівського лохо-електорату - тепер проголосуєте за пана Мельника?
Цитувати
 
 
-10 #12 IVANNA 18.10.2015 17:01
ЯК МОЖНА ТАК ЗНЕВАЖАТИ ЛЮДЕЙ??(ЛОХОЕЛЕКТОРАТ) ВИ ХОЧЕТЕ ЩОБ НАС ХТОСЬ ПОВАЖАВ ЯКЩО МИ САМІ СЕБЕ НЕ ПОВАЖАЄМО??А ЧУЖІ ГРОШІ РАХУВАТИ - ЦЕ ОСТАННЯ СПРАВА,КОЖЕН НЕХАЙ РАХУЄ СВОЇ!!Так, я за нього . Тому що,він господарник, якщо людина успішна у своєму бізнесі це означає що він буде успішно керувати селещем,досвідч ений юрист, людина котра щось пообіцяла обов*язково виконає, тільки таким має бути голова селища.
Цитувати
 
 
+1 #13 Doctor 19.10.2015 21:20
На рахунок господарник - в персоналії вдаватися не буду, оскільки це й наш з вами внесок,але одне з найзасміченіших місць в Рудно було де ? де кінцева маршруток.Роками.Хоча смітники знаходились за 25 метрів, але ж ні, каністри від мастил, антифризу завждт були розкидані в радіусі 50 метрів,а завітайте в гараж маршруток, що в кар'єрі - навколо огорожі купа битого скла від пляшок які викидають водії, очевидно після зміни так розважаються, шини, скло від автівок, і інше сміття, знайдені гаманці з салонів маршруток включно, одного разу пляшка з-за огорожі маршруток ледь не втрапила сусідському хлопчині в голову...Ні, це не хтось з родини власників кинув пляшку за огорожу, але сміття за огорожу викидають роками напевно що і за згоди власників.Добрі сусіди людям, добрі господарі.Можливо кілька самоскидів сміття яке закопували витрушуючи смітники в Рудно в кар'єрі біля їх гаража теж було за мовчазної згоди застпуника голови чи як ви вважаєте ?
Цитувати
 
 
+5 #14 Олег Cthtlf 20.10.2015 10:06
Зараз на старому рудно кладуть асфаст, як каже пан Кінаш адекватна фірма. Ви пане Кінаш адекватні в таку погоду асфальт в болото закопоють?5 міліонів гривень в землю закопоють?Пане форманчук не можна людей так за дураків тримати.
Цитувати
 
 
+2 #15 martin 20.10.2015 10:10
Цитую gti:
сьогодні в обід посвятили фігуру Богородиці в Ліску. тепер вона накрита куполом. кажуть панству Мельників ця вся справа обійшлася в 150 000 (!!) гривен. питаня до руднівського лохо-електорату - тепер проголосуєте за пана Мельника?

однозначно! я теж маю 5 тисяч гривень, куплю 5 штамповочних ангеликів, натикаю їх на центральних перехрестях Рудно, запрошу якогось мормона щоб їх посвятив, і буду балатуватися на голову села! Хіба я не достойний кандидат? І пох мені, що жодна єпархія не благословила таку дію! І пох мені що то я ніде погоджувати не буду! Мені все пох, бо я маю пару гривень, через що любителі ангелочків, без здорової звивини, за мене проголосують!
Цитувати
 
  

Опитування

Якщо у Вас був би вибір, яке ТБ ви б обрали?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої