РУДНІВСЬКИЙ САЙТ ЗАКРИЮТЬ

Тільки ваша допомога зможе продовжити його життя.

Шість з половиною років тому перша аматорська версія неофіційного сайту Рудно rudno.ho.ua «виросла» в професійно зроблений rudno.org.ua. Адміністрація сайту щиро сподівалася, що в селищі є небайдужі, активні мешканці, які будуть надсилати цікаву та актуальну інформацію про життя Рудно, таким чином розвиваючи його представництво в інтернеті. Пройшло багато часу, але, на жаль, нічого практично не змінилося – руднівчани не хочуть докластися до подальшого наповнення сайту.

Все ще існують багато міфів, придуманих невідомо ким, що rudno.org.ua задуманий і постійно фінансується таємничим олігархом, імені якого адміністрація вперто не хоче розголошувати, що «покровитель» сайту роздає вказівки коли, як і кого «поливати брудом» і яку інформацію допускати для розміщення на сайті і т.д. Тих, хто далі вірить в нісенітниці, хочемо розчарувати раз і назавжди – неофіційний сайт Рудно створений без будь-якої фінансової, технічної чи іншої підтримки, виключно на власному ентузіазмі двох людей, які вклали в його розвиток безліч вільного часу, зусиль і власні кошти! За шість з половиною років нам не раз відверто і приховано погрожували деякі впливові руднівчани через опубліковані статті, намагалися схилити нас на свою сторону, але ми вистояли. Протягом цього періоду ми жертвували сотні годин, які б могли провести з власними родинами, щоб інформація на сайті з’являлася швидко і була актуальною та цікавою. Ми розуміли, що рано чи пізно це має закінчитися – не можливо завжди працювати на голому ентузіазмі.

Тож адміністрація сайту вирішила піти на останній крок. Якщо ви хочете бачити і читати rudno.org.ua, якщо вважаєте, що адміни роблять свою роботу якісно (зауважимо, що в нас немає журналістської освіти), якщо переконані, що зникнення цього сайту з усіма статтями за останні шість років є неприпустимим – можете добровільно переказати грошові пожертви, завдяки яким сайт не припинить існування! Витрати на функціонування сайту є обов’язковими і додатковими:

Наповнюваність сайту в майбутньому буде напряму залежати від суми зібраних коштів – чим більше і частіше будуть надходити пожертви, тим частіше будуть з’являтися нові статті/відео. Зауважимо, якщо до 4 червня 2017 року (час закінчення домену rudno.org.ua) завдяки пожертвам не зможемо зібрати мінімум обов’язкових витрат (610 грн.), то сайт припинить своє існування! Щоб сайт активно наповнювався у майбутньому, достатньо щоб кожен руднівчанин жертвував хоча б 1 гривню в рік (в розрахунку загальної кількості населення). Розуміємо, що далеко не кожен мешканець є нашим читачем, тому просимо усіх хто з нами бути щедрішими.

Щоб фінансово підтримати rudno.org.ua, просто самі впишіть суму, яку готові пожертвувати, виберіть валюту (гривня, долар США, євро або російський рубль) і здійсніть платіж карткою Visa/MasterCard, через «Приват24» або готівкою через термінал «ПриватБанку» (готівкою «в руки» адміністрації жодні пожертви не приймаються). Можете оплатити будь-якою іншою світовою валютою і карткою будь-якого банку (з автоматичною конвертацією валюти). Зробити це можна вже зараз, не зволікаючи:

Важливо! Ваші пожертви є виключно добровільною і обдуманою дією і жодним чином не можуть вплинути на політику сайту, стиль написання матеріалу на сайті і т.п. Ми сподіваємося, що читачі rudno.org.ua з розумінням поставляться до такого вимушеного кроку і зможуть фінансово підтримати життя і розвиток єдиного незалежного джерела інформації в Рудно.