РУДНІВСЬКИЙ САЙТ ЗАКРИЮТЬ

Тільки ваша допомога зможе продовжити його життя.

Шість з половиною років тому перша аматорська версія неофіційного сайту Рудно rudno.ho.ua «виросла» в професійно зроблений rudno.org.ua. Адміністрація сайту щиро сподівалася, що в селищі є небайдужі, активні мешканці, які будуть надсилати цікаву та актуальну інформацію про життя Рудно, таким чином розвиваючи його представництво в інтернеті. Пройшло багато часу, але, на жаль, нічого практично не змінилося – руднівчани не хочуть докластися до подальшого наповнення сайту.

Все ще існують багато міфів, придуманих невідомо ким, що rudno.org.ua задуманий і постійно фінансується таємничим олігархом, імені якого адміністрація вперто не хоче розголошувати, що «покровитель» сайту роздає вказівки коли, як і кого «поливати брудом» і яку інформацію допускати для розміщення на сайті і т.д. Тих, хто далі вірить в нісенітниці, хочемо розчарувати раз і назавжди – неофіційний сайт Рудно створений без будь-якої фінансової, технічної чи іншої підтримки, виключно на власному ентузіазмі двох людей, які вклали в його розвиток безліч вільного часу, зусиль і власні кошти! За шість з половиною років нам не раз відверто і приховано погрожували деякі впливові руднівчани через опубліковані статті, намагалися схилити нас на свою сторону, але ми вистояли. Протягом цього періоду ми жертвували сотні годин, які б могли провести з власними родинами, щоб інформація на сайті з’являлася швидко і була актуальною та цікавою. Ми розуміли, що рано чи пізно це має закінчитися – не можливо завжди працювати на голому ентузіазмі.

Тож адміністрація сайту вирішила піти на останній крок. Якщо ви хочете бачити і читати rudno.org.ua, якщо вважаєте, що адміни роблять свою роботу якісно (зауважимо, що в нас немає журналістської освіти), якщо переконані, що зникнення цього сайту з усіма статтями за останні шість років є неприпустимим – можете добровільно переказати грошові пожертви, завдяки яким сайт не припинить існування! Витрати на функціонування сайту є обов’язковими і додатковими:

  • Обов’язкові складають 610 грн./рік (392 грн. хостинг сайту + 218 грн. домен .org.ua).
  • Додаткові витрати це – витрата часу на пошук інформації і написання статтей, обробка та монтаж відео сюжетів і т. п.

Наповнюваність сайту в майбутньому буде напряму залежати від суми зібраних коштів – чим більше і частіше будуть надходити пожертви, тим частіше будуть з’являтися нові статті/відео. Зауважимо, якщо до 4 червня 2017 року (час закінчення домену rudno.org.ua) завдяки пожертвам не зможемо зібрати мінімум обов’язкових витрат (610 грн.), то сайт припинить своє існування! Щоб сайт активно наповнювався у майбутньому, достатньо щоб кожен руднівчанин жертвував хоча б 1 гривню в рік (в розрахунку загальної кількості населення). Розуміємо, що далеко не кожен мешканець є нашим читачем, тому просимо усіх хто з нами бути щедрішими.

Щоб фінансово підтримати rudno.org.ua, просто самі впишіть суму, яку готові пожертвувати, виберіть валюту (гривня, долар США, євро або російський рубль) і здійсніть платіж карткою Visa/MasterCard, через «Приват24» або готівкою через термінал «ПриватБанку» (готівкою «в руки» адміністрації жодні пожертви не приймаються). Можете оплатити будь-якою іншою світовою валютою і карткою будь-якого банку (з автоматичною конвертацією валюти). Зробити це можна вже зараз, не зволікаючи:

Важливо! Ваші пожертви є виключно добровільною і обдуманою дією і жодним чином не можуть вплинути на політику сайту, стиль написання матеріалу на сайті і т.п. Ми сподіваємося, що читачі rudno.org.ua з розумінням поставляться до такого вимушеного кроку і зможуть фінансово підтримати життя і розвиток єдиного незалежного джерела інформації в Рудно.

Коментарі  

 
+2 #1 Наталія Степанівна 22.12.2016 11:02
Я читаю сайт вже не один рік. Думаю, адміністрація робить свою роботу дуже фахово, зважаючи що в них нема журналістської освіти. Варто і треба переказати хоча б тих пару десятків гривень за їх працю! Сайт не може бути закритий тільки тому, що небідним людям в Рудно шкода виділити мізерної суми на його подальше наповнення! Відвідувачі, ви погоджуєтеся зі мною?
Цитувати
 
 
+2 #2 Артем 22.12.2016 12:58
От тільки давайте цього разу не будемо лише тут патякати і шукати підводні камені. Впевнений що ми зараз усі як "справжні" українці "підтримаємо" сайт в нелегкі часи лише на словах, але чи хтось реально пожертвує гроші? Бо кіндер-сюрприз по 30 грн за штуку щодня або смартфон за 5000 грн, який служить максимум 2 роки то не проблема, а виділити хоча б 50 грн в рік на ЄДИНИЙ локальний сайт то ой як багато.
Цитувати
 
 
+6 #3 Дімка 22.12.2016 13:01
Пропоную від сьогодні переходити на офіційний сайт, там хоч про шторми попереджають і складну метеоситуацію, а тут що..?! :D

І Ви бачили які там потужні технології застосовані, який функціонал. Мій вибір однозначний і не пробуйте переконати в протилежному! :P
Цитувати
 
 
+7 #4 admin 22.12.2016 13:54
Поспішаємо подякувати людині, яка здійснила першу історичну пожертву 100 грн на майбутню успішну роботу сайту Рудно. Дякуємо за підтримку! Разом ми зможемо все!

П.С. На жаль, ще один платіж на суму 50 грн не був зарахований від іншого користувача, оскільки час сесії здійснення транзакції було вичерпано (надто довго проводилась операція). Просимо повторити дію ще раз. Дякуємо!
Цитувати
 
 
+7 #5 admin 22.12.2016 14:00
Ще один платіж на суму 50 грн в скарбницю успішної роботи сайту Рудно! Дякуємо!
Цитувати
 
 
+4 #6 мешканка 22.12.2016 18:47
Дякую за роботу, і думаю що необхідну суму для альтернативної думки яку Ви висвітлюєте ми разом знайдемо.
В перших числах зроблю свою пожертву.
Цитувати
 
 
+1 #7 мешканка 22.12.2016 18:52
Завтра у Народному домі о 10год відбудеться чергова сесія, розглядаються цікаві питання...300 процентів премії і інші земельні обов"язково...
Цитувати
 
 
+6 #8 Качерай 23.12.2016 18:06
Сайту бути. А пост для постійної підтримки просто розмістіть справа або зліва сторінки. А там як кажуть чим зможемо тим допоможемо, де гривнею, де матеріалом.
Цитувати
 
 
+4 #9 admin 23.12.2016 20:10
Тепер сайту однозначно бути! Дякуємо за щедрий внесок! Ще +610грн в скарбницю одним платежем!

Друзі, завдяки вашій швидкій реакції на наш заклик, ми вже зібрали необхідну суму на обов'язкові витрати, а це оплата домену + хостинг. Це означає що сайт функціонуватиме і надалі. Тож тепер маємо мету зібрати ще фінансів для забезпечення стабільного оновлення новин на сайті Рудно, адже усі майже 7 років ми працювали для Вас абсолютно безкоштовно, не без безкорисливої допомоги зі сторони поодиноких мешканців, які хоча й рідко але написали кілька статей. Зокрема висловлюємо особливу подяку пану Качераю, який зробив для сайту найбільше у всіх планах!

П.С. Тож ми продовжуємо збір коштів. Після усіх ключових зимових свят ми напишемо ще одну статтю по цій темі і нашій фінансовій меті. П.П.С. Звісно кнопка "Пожертвувати" буде винесена в топ сайту вже за кілька днів. Ще раз дякуємо усім хто долучається, збір триває...
Цитувати
 
 
0 #10 мешканка 27.12.2016 11:31
Може потрібно допомогти владі Рудна, і щераз зробити витяг із звіту голови, що запрацював сайт, це абсолютна неповага до мешканців, але перед виборами знов щось пообіцяю, може зручно щоб не працював сайт адже все ж таки там можна побачити рішення, які виносять...
Цитувати
 
 
+1 #11 мешканка 27.12.2016 12:13
Прошу мій коментар додати до новин.
Дякую.
Цитувати
 
 
-3 #12 vlodko 30.12.2016 14:10
Цитую мешканка:
Може потрібно допомогти владі Рудна, і щераз зробити витяг із звіту голови, що запрацював сайт, це абсолютна неповага до мешканців, але перед виборами знов щось пообіцяю, може зручно щоб не працював сайт адже все ж таки там можна побачити рішення, які виносять...

Шановна мешканка, читайте уважно!До чого тут офіційний сайт селища і витяг із звіту селищного голови. Офіційний сайт працює і жодних проблем із ним немає.Кошти збирають на НЕОФІЦІЙНИЙ сайт селища до якого голова жодного відношення немає.
Цитувати
 
 
0 #13 Дімка 30.12.2016 14:22
Цитую vlodko:
Офіційний сайт працює і жодних проблем із ним немає.Кошти збирають на НЕОФІЦІЙНИЙ сайт селища до якого голова жодного відношення немає.

Оу, шановний, то я бачу ви все знаєте про офіційний сайт. А чого вчасно не продовжили домен і 26 та 27 грудня він не працював? Чи скажете що то неправда і офіційний сайт утримують професійні відповідальні люди, де нема жодних проблем? Ось факт: http://www.rudno.org.ua/forum/2_zhyttya_navkolo/3_cikavi_podii/107_garyachi_novyny/18.html#p2455
Цитувати
 
 
0 #14 сусід 31.12.2016 13:03
Шануймося українці!
Всіх з наступаючим!
Прохання до власників:введі ть,будьласка,ст річку горизонтальної прокрутки,бо для старших задрібні букви,коли збільшуєш розмір-все зміщується в право і пів тексту нема.
І ще:може дешевше розмістити сайт на регіональному домені (напр-lv.ua).
ID: 317305260
Цитувати
 
 
0 #15 admin 31.12.2016 13:55
Цитую сусід:
І ще:може дешевше розмістити сайт на регіональному домені (напр-lv.ua)

Ми зекономимо 40 грн в рік. І як переносити багаторічний сайт на новий домен? - це не доцільно по усіх причинах. Хостинг теж можна взяти дешевший або й взагалі безкоштовний (у нас така практика вже була), але чи хочете Ви бачити сторінку "сайт недоступний" час від часу? Не думаю, і ми не хочемо.
Цитувати
 
  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої