РУДНІВЧАН ВСЕ ВЛАШТОВУЄ?!

Мешканців селища не цікавлять вечірні маршрутки в Рудно і ремонт важливої дороги

В Єдиній системі місцевих петицій понад два місяці назад було зареєстровано дві з них, які стосувалися безпосередньо нашого селища.

Першу петицію «Маршрутки в Рудне (184а, 28) до 22:30 - 23:00» 11 травня 2018 року створив Михайло Володимирович Назар. Він пропонував «…продовжити рух транспорту до 23:00 маршрутного транспорту 184а, або 28. Нехай це буде одна маршрутка в 30 хвилин, але, щоб вона регулярно їздила. Це дасть змогу добратись з роботи людям, що живуть в Рудне, с. Зимна Вода та с. Лапаївка». Протягом відведеного для підписів петиції терміну, було зібрано всього 154(!) підписи з необхідних 500, щоб петиція потрапила на розгляд. На сторінці «Зимна Вода новини» у Facebook чимало бажаючих підписати цю петицію скаржилися на складну процедуру ідентифікації особи або неодноразові збої під час ідентифікації.

Другу петицію «Жахливий стан дороги у смт.Рудно по вулиці Героїв небесної сотні» 24 травня 2018 року створив Роман Вікторович Іщенко з простим текстом: «Прошу звернути увагу на жахливий стан дороги у смт.Рудно по вулиці Героїв небесної сотні та прийняти відповідні заходи». За один день до закінчення збору підписів, лише 26 осіб з необхідних 500 підписали цю петицію, хоча по магістральній вулиці яка веде з Рудно через старе Рудно на кільцеву автодорогу щодня їздить сотні автівок.

Незважаючи на покрокові інструкції підписання петицій, які ми розмістили на банері нашого сайту, навіть така допомога не спонукала мешканців селища активніше підписувати ці петиції, щоб за вдалого підсумку вони дали поштовх вирішенню певних проблем. Виходить що, або руднівчани повністю задоволені станом справ, або можуть лише висловлювати свою незадоволеність вдома на кухні.