Водопостачання у Рудно

Re: Водопостачання у Рудно

юськів Написав:

Думаю є два виходи
1.буріння нової глибшої свердловини (можна попробувати біля семінаріїї)
2.лічильники (економія води!!!)

Бурити нову свердловину - це ж треба купу дозволів і фінансів...Крім того давно говорять, що Рудно під`єднають до водогону який йде з Янова до Львова з відповідними наслідками для руднівчан.
А на рахунок лічильників - повністю згоден (у нас він стоїть)

vicarman
useravatar
507 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих

Doctor Написав:

Нещодавно дізнався що вся водопровідна вода в Рудно є технічною і по нормам не придатна до споживання. Саме тому закривали садочок та школу.Це мені підтвердили в СЕС Залізничного району.Рекомендую всім мешканцям бодай відстоювати воду для приготування їжі,використання фільтрів типу BRITA напевне теж допоможе.

Ви оприлюднили неперепровірену інформацію. вода в Рудно (водопровідна) хорошої якості. (Стосовно нітратів нема даних, але в свердловині їм нізвідки взятися. Так само як і бактеріям. Мікроорганізми мабуть теж відсуитні бо прозорість вище норми. Щодо важких металів теж нема інформації - але за наявності СЕС не дала б дозволу на експлуатацію.) Точка відбору-кінець грушевського. Якщо в чомусь я неправий - поправте.

zangas
Прохожий
ranks
useravatar
17 Повідомлення

zangas Написав:

Якщо в чомусь я неправий - поправте.

поправляю себе сам. Недавно в Рудно, тому усього не знаю.
На нітрати воду не перевіряв, але надибав в неті на замітку, що весною 2009 водопровід був закритий через перевищення нітратів.
Весною перевірю воду на нітрати і подам інформацію на сайті.
Перепрошую Doktor"а за поспішний висновок.

zangas
Прохожий
ranks
useravatar
17 Повідомлення

Саме так.Ще були закриті школа та садочок на тривалий термін,  воду привозили водовози.В санстанції мені особисто пробували відмовити видати висновок через те що вода у водогоні вважається технічною.Правда це чи ні - невідомо.Є чутки що це було повязано із боротьбою за садочок, чи за КП "Теребля", тощо.Воду до речі слід перевіряти 4 рази на рік - відповідно до сезонів.

Doctor
Місцевий
ranks
useravatar
109 Повідомлення

на протязі минулих спекотних днів в нас впродовж з 18.00 до 23.00 вода взагалі не текла...Звичайно найпрстіше поставити накопичувальний бак, насос відповідний для тиску, продовбати відповідно для цього отвори і тд.І викорати собі свердловину в подальшому.Але от в моїх сусідів на вулиці ситуація майже аналогічна, у знайомих у зовсім іншому місці селища ситуація аналогічна - у спеку вода не ТЕЧЕ.Випаровується напевно по дорозі з водогону )))

Doctor
Місцевий
ranks
useravatar
109 Повідомлення

Doctor, а шо зі свердловини потече? Вода з гноївкою? Видно, Львів реально планує підключити Рудно до міського водогону - на цей рік виділили аж 1,5 млн. грн. - http://zaxid.net/newsua/2011/3/10/144210/

vicarman
useravatar
507 Повідомлення

Doctor, а ви не замислювались що в нас такі є люди які поливають городи, я от знаю таких, вони на весь день і всі ніч крани відкритими залишають, от так робить уся моя вулиця, і напору в трубах вистачає до середини вулиці.  У нас бак і насос тому не паримось)))

vicarman, Якою гноївкою??  якщо у вас є стадо корів, і будете рити прям під ними то може і гноївка в вас буду. багато людей нормальну воду мають

Сусідка
Прохожий
ranks
useravatar
9 Повідомлення

Тільки лічильники обліку водопостачання врятують ситуацію.А користі і всім мешканцям і навколишньому середовищу через збереження водних ресурсів скільки !!! Але ж звісно не всі цього хочуть-якраз ті хто городи поливає, автомобілі миє, тощо зовсім не мають такого бажання.

Doctor
Місцевий
ranks
useravatar
109 Повідомлення

Про водопостачання в Рудно можна все зрозуміти з ось цього депутатського запиту пані Білозір:
http://bilozir.com/index.php?option=com … Itemid=326

viter2008
Прохожий
ranks
useravatar
1 Повідомлення

А ЩЕ ТРЕБА ПОЧАТИ З СЕБЕ.  ЗИМА .НАДВОРІ --20 а потічок що прохи нижче  аптеки не замерзає. Багато  жителів вул Грушевського  від Ліска і до клубу та від станції до клубу  і вверх по Грушевського підключились до дощового коллектору іспокінісінько зливають свої відходи просто  у ставок .І так на протязі вже зо 20 років   ЇМ добре а в ставку --каналізація . А санстанція цього не бачить  .і влада не помічає  .А земелька біля дітдомки вже прихватизована.http://emarket.ua/objavlenie/zemelnu-dljanku-v-rudno-IDXn8d.html

Дурнів на світі мало, але вони розставлені так, що постійно на них натикаєшся.

igor
Місцевий
ranks
useravatar
85 Повідомлення

Пройшов рік, хтось має відомості на рахунок якості води? Стала краща? Гірша? незмінилася?

Дякую Тобі Боже, що Malinka піарить мене як антиголову селищної ради Рудно.

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення

Ну то як, хто не знає, свіжа новина від нашого ТереблеВодоМонополіста - з 1 КВІТНЯ 2014 РОКУ ВАРТІСТЬ ВОДИ ЗБІЛЬШИТЬСЯ !
Готуємось платити більше, а тиск води отримувати ще менший)))

vicarman
useravatar
507 Повідомлення

Цікаво тепер напевно за технічну воду  в Рудно прийдеться платити як львівяни за водопостачання і воловідвелення.Пора присадити  Тереблю вимагаючи дозволу санстанції на  експлуатацію або встановлення  фільтрів

igor
Місцевий
ranks
useravatar
85 Повідомлення

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України № 240 від 27.12.2011 р. «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» та рішення виконавчого комітету Львівської міської ради № 1082 від 28.12.2011р. скореговані тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення Львівського комунального підприємства «Львівводоканал» з 1.01.2012р становитимуть 5,72 грн. за 1 м3 води та стоків.

Повний текст на сайті Львівської міської ради: http://city-adm.lviv.ua/portal/for-citi … er-tariffs

igor
Місцевий
ranks
useravatar
85 Повідомлення

Літом води взагалі не має тому що всі ці селяни(читай рагулі) поливають свої городи. І справа тут навіть не в ціні води, а в тому що ВСІ мають відвід для поливу до лічильника. І нічого Ви з цим не зробите, і ніхто не зробить, тому що ВСІ його мають і хочуть продовжувати мати і те що своїми поливами вони спричиняють комусь проблеми їм наплювати.  Хочете мати "хорошу" води - мусите зробити її собі самі. І нізким Ви тут каші не зварите.... Я пам'ятаю як регулярно були проблеми із смітниками на вулиці Грушевського, то вони були то їх забирали. А забирали тому що ніхто не хотів заплатити за сміття пару гривень(суми там мізерні). Смітники завжди були завалені сміттям доверху, а коли доходило до оплати  - всі ці ... робили круглі очі і казали - ми не викидаєм сміття в смітник, ми СПАЛЮЄМ! От так, а Ви кажете лічильники....

Hulk
Прохожий
ranks
useravatar
1 Повідомлення

Інформація

Статистика:

Всього тем:
139
Всього опитувань: