112a.jpg

R1a - ДНК нації

Re: R1a - ДНК нації

Був період коли говорити українською, було модно і приємно було чути чисту мову без суржика в різних куточках країни. Нажаль я особосисто не можу похвалитись, що говорю чистою мовою, бо вживаю багато діалектичних слів, хоча напевне це все ж краще, ніж просто відмовитись від рідної мови.

Дякую Тобі Боже, що Malinka піарить мене як антиголову селищної ради Рудно.

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих

Re: R1a - ДНК нації

раз вже зачепили тут тему мови, до уваги шановного паньства, - уривок зі статті І. Фаріон:
"...Натхненні нашою українською спільністю, ми поверталися до готелю. По дорозі зайшли на чай до кав'ярні. Чарівна офіціянка спілкувалася російською, але в ній було стільки гостинности, що я знову впала у спогади від Юрія Липи: "Знаємо, що в 1917 році багато українців ішло вмирати за українську волю, говорячи по-російськи, так само, як не один шлезький чи познанський поляк бився проти німців, хоч і не знав польської мови".". Коли вийшли з кав'ярні, побачила, що забула мобільний телефон. Мій помічник повернувся по нього. Але приніс не тільки мобільний, але і дивовижний діялог із нічним відвідувачем кав'ярні. Чоловік кримінальної зовнішности, що сидів за барним столиком, зупинив його і почав поганою українською мовою висловлювати йому вдячність за нашу красиву українську мову, в яку він, виявляється, вслухався, коли ми розмовляли між собою. На що Андрій відповів:

- А ви просто говоріть. І все буде добре. Це так, як не стріляти з залежаної зброї.

- Нєт, так нє магу. Я хачю умєрєть там, у вас, на Западє.

- Не треба помирати. Приїздіть до нас у гості.

- Ти нє понял мєня. У вас там душа, а у нас адні панти асталісь.

Як хочеться, аби ті "панти" не розповзалися плямою хохлацтва по українських душах і як ми потрібні один одному із Заходу і Півдня, аби відчути нашу духовну спільність. Казав одесець Юрій Липа: "...поняття раси як цілости – це передусім поняття відрубної, окремої великої духовности". Дякую Одесі за призначення дивувати і полонити."
http://blogs.pravda.com.ua/authors/fari … /#comments

vasil
Місцевий
ranks
useravatar
92 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих

Інформація

Статистика:

Всього тем:
136