112a.jpg


Новини сусідніх сілНовини сусідніх сіл

Жахлива ДТП під Львовом. Поблизу села Зимна Вода вчора ввечері зіткнулись опель і дев'ятка. Від удару водій і пасажир останньої вилетіли через водійські двері. Їх із значними травмами доправили до лікарні. Правоохоронці не розголошують деталей цієї ДТП. Будьте обережними за кермом.

Суперечка на форумі - це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих

admin
useravatar
Offline
279 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих


Re: Новини сусідніх сіл

57-річного чоловіка госпіталізовано до клінічної лікарні Львівської залізниці.  «16 вересня об 11:45 у приватному домогосподарстві на вулиці Крайній у селі Суховоля в Городоцькому районі отруїлися під час чистки вигрібної ями й загинули двоє чоловіків та отруєвся ще один. Загинули: мешканець села Буців у Мостиському районі 1958 року народження й житель Турківського району 1986 року народження.

Чоловіка 1958 року народження госпіталізовано до клінічної лікарні Львівської залізниці. Причини події з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка. 

Про це повідомили сьогодні, 17 вересня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Суперечка на форумі - це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих

admin
useravatar
Offline
279 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих


Re: Новини сусідніх сіл

Антимонопольний комітет вимагає дозволити у Зимній Воді продаж алкоголю вночі

Антимонопольний комітет зобов'язав сільську раду Зимної Води скасувати заборону на продаж алкоголю у нічний час. В оприлюдненому 27 листопада рішенні львівського відділення АМКУ вказано, що заборона на продаж алкоголю з 22:00 по 10:00 не передбачена українським законодавством, а тому обмежує права підприємців.

Заборону на продаж алкоголю вночі у Зимній Воді прийняли ще у липні 2013 року. Три роки після того, у листопаді 2016 року, Антимонопольний комітет, розглядаючи скаргу підприємців (у рішенні АМКУ не називають, хто саме подав скаргу), рекомендував Зимноводівській сільраді скасувати свою заборону. У грудні 2016 року це питання винесли на сесію сільради, однак депутати не підтримали скасування заборони. У сільраді Зимної Води додатково пояснили, що не прийняти таке рішення, оскільки до них часто надходять скарги від мешканців села та повідомлення від правоохоронців про порушення громадського порядку у нічний час біля магазинів з алкоголем.

Окрім цього Зимоноводівська сільрада обгрунтовує законність заборони на продаж алкоголю в нічний час рішенням Львівської облради, яка в листопаді 2016 року рекомендувала прийняти такі заборони всім місцевим радам у Львівській області. Втім, у Антимонопольному комітеті відкидають цей аргумент, зазначаючи, що це була лише рекомендація ЛОР, а не обов'язкове до виконання рішення.

«Дії Зимноводівської сільської ради є порушенням закону «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, що полягає у встановленні не передбаченої законами України заборони та обмеження самостійності підприємств щодо реалізації товарів», – вказано у рішенні львівського відділення АМКУ.

Там також попередили, що сільрада Зимної Води має три місяці для того, аби скасувати заборону на продаж алкоголю у нічний час. Зазначимо, що у випадку невиконання такого рішення АМКУ, скасування заборони добиватимуться через суд.

Джерело

ЗИМНОВІДЦІ, НЕ ЗДАВАЙТЕСЯ !

vicarman
useravatar
Offline
507 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих


Re: Новини сусідніх сіл

Уночі, 1 грудня, невідомі обікрали сільську амбулаторію, що у с. Зимна Вода Пустомитівського району. У середину приміщення вони проникли, виламавши вхідні девері.

За словами головного лікаря амбулаторії Романа Гонсьора, зловмисники спершу проникли в аптеку, що є у приміщенні амбулаторії. З неї викрали камеру і ноутбук. Чи забрали якісь медикаменти, стане відомо лише після проведення ревізії.

Судячи з дій крадіїв, вони не дуже поспішали, бо у приміщенні амбулаторії пройшлися майже по всіх кабінетах, в яких заглянули у кожну шухляду, шафу. Що шукали невідомо, але все перевернули. Медичне обладнання, за словами головного лікаря, на місці.

На місці злочину працює оперативно-слідча група. Відеоспостереження в амбулаторії не було, але камери були у двох місцях неподалік амбулаторії. Оперативники переглядають його.

Джерело

vicarman
useravatar
Offline
507 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих


Re: Новини сусідніх сіл

Громада села Суховоля сперечається за землю із власником ділянки

Війна за двадцять п'ять метрів біля озера. У селі Суховоля Городоцького району розгорілася суперечка навколо приватної ділянки депутата сільради. Місцеві мешканці розповідають: за документами він прихопив частину санітарної зони біля комунальної водойми. І жителям довколишніх сіл ніде буде відпочивати.

Ще навесні мешканці села Суховоля облаштували навколо озера зону відпочинку: почистили територію, встановили громадський туалет та висадили дерева. Але минулого тижня депутат сільської ради Семен Семенович Дзюдзь усе зруйнував і вирвав з корінням дерева. Коли ж мешканці прибігли відстояти власний громадський простір, почули погрози. Біля озера є ділянка, яка належить депутатові. За його документами до цієї землі потрапило двадцять п'ять метрів санітарної зони, яка за законом має бути загальнодоступною.

«Заліз на територію. Зайняв вісім метрів тут. Нема ні дороги, ні дерев, ні нічого. Він усе понищив», – розповідає голова спілки рибалок і мисливців «Сокіл Суховоля» Михайло Ковалик.

Спілка рибалок і мисливців, яка й займалася облаштуванням зони навколо озера, одразу ж звернулася до сільради.

«Наша спілка рибаків написала нам заяву, звернення до сільської ради. Ми виїхали із земельною комісією, зробили заміри, де є зафіксовано хід тієї ділянки. Семен Дзюдзь два метри зорав на санітарній зоні вже», – розповідає сільський голова села Суховоля Андрій Торба.

За дослідженнями, які є у сільській раді, санітарна зона навколо озера повинна мати п'ятдесят метрів. Зараз половина цієї площі – у приватній власності депутата. Водночас, він вже рік, як вимагає змінити цільове призначення ділянки – з сільського господарства на приватне будівництво. Але громада села, яка часто відпочиває тут цілими родинами, проти цього.

Семен Дзюдзь показує усі документи на свою ділянку. І каже, що
розпоряджатиметься нею, як захоче, бо це – його приватна власність.

«Вони мені поставили громадський туалет. Звичайно, що я приїхав машиною і хотів їм затягнути його далі, і розсипав. Потім я кажу: хлопці, на якій підставі ви мали право посадити мені дерева? Я маю право ділянку забудувати. Тому що вона є під будівництво виділена», – розповідає власник ділянки Семен Дзюдзь.

Поміж тим у вівторок на сесії сільради місцеві депутати таки розглянули прохання свого колеги про зміну цільового призначення ділянки. Але проголосували проти. Тож забудови поблизу озера поки що не буде. Бо в суді ще мусять відвоювати тих двадцять п'ять метрів, які село вважає санітарною зоною.

Джерело

vicarman
useravatar
Offline
507 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих


Інформація

Статистика:
 
Всього тем:
136
Всього опитувань:
1
Всього повідомлень:
100665324
Недіючий:
Відвідувачі:
 
Всього користувачів:
4405
Останнім зареєструвався:
Tommystami
Користувачі онлайн:
0
Гості онлайн:
82

Найактивніші користувачі: 
vicarman, Vedun, admin, Качерай, сусід
Онлайн: 
Зараз немає користувачів онлайн

Позначення форумів:

 Тема
 Новий
 Закритий
 Прикріплено
 Активний
 Новий/Актив
 Новий/Закр
 Новий/Кріпл
 Закр/Актив
 Актив/Кріпл
 Кріпл/Закр
 Кріпл/Закр/Актив
 

Українська банерна мережа
 

Українська банерна мережа