112.gif

Хто в якій з соціальних мереж "висить" і чому саме там?

Хто в якій з соціальних мереж "висить" і чому саме там?

Хто в якій з соціальних мереж "висить" і чому саме там? Колись зареєстурувався на Однокласниках, хоча мої діти сидять в вконтакті).
Якось важко переключитись на іншу мережу, можливо це просто звичка, а можливо це моє. Які переваги інших соц.мереж над Однокласниками?

Дякую Тобі Боже, що Malinka піарить мене як антиголову селищної ради Рудно.

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення
Інформація про користувача в повідомленнях
Cпілкування на форумі доступне лише для зареєстрованих

Re: Хто в якій з соціальних мереж "висить" і чому саме там?

Соцмережі - це зло і вбивці часу. Це для тих кому нічим зайнятись. Приймаю соцмережі тільки як засіб спілкування і "відстеження" життя людей з якими ніколи не зможу побачитись, але колись мав тісні звязки. З іншої сторони, навіщо мені їхнє життя, якщо ці люди не грають жодної ролі у моєму реальному житті.

У будь-якому випадку рекомендую усім позбуватись дурних звичок, однією з яких є соцмережа.

Суперечка на форумі - це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих

admin
useravatar
274 Повідомлення

Якщо так подумати то руднівський сайт це теж зло і вбивця часу. Йдеться якраз що соц мережа як пошук і спілкування з друзями, а не вбивання часу. Чому саме та чи інша, а не про ферми і інші гри.

Дякую Тобі Боже, що Malinka піарить мене як антиголову селищної ради Рудно.

Vedun
Визнаний
ranks
useravatar
345 Повідомлення

Так, сайт це теж своєрідний вбивця. Кожен обирає більше чи менше зло для себе і на що варто витрачати свій час. Взагалі в інтернеті є кілька важливих і не злих моментів: якщо Ви ведете тут свій бізнес, щось купуєте, бо дешевше ніж в реалі, ведете пошук інформації яка потім покращує ваше реальне, а не віртуальне життя, підтримуєте змістовний зв'язок з близькими Вам людьми, які в дану мить не можуть бути поруч. Можливо не врахував ще кілька моментів, але ці основні.

Суперечка на форумі - це все одно, що олімпіада серед розумово відсталих

admin
useravatar
274 Повідомлення

Кожен другий молодий українець не може прожити без соцмереж, – дослідження

Без спілкування у соціальних мережах не зміг би прожити кожен другий молодий українець. 49,6% молоді стверджує, що не уявляють життя без соцмереж. Водночас 47% опитаних вважають, що могли б обійтися без такого спілкування. Про це свідчать результати соціологічного дослідження «Сучасна молодь України», проведеного Інститутом Горшеніна. Про це інформує MediaSapiens.
Більшість молодих українців (80,2%) вважають, що не зможуть прожити без мобільного телефону. З них 45,5% обрали відповідь «точно ні», а 34,7% – «скоріше ні». При цьому 18,5% опитаних вважають, що навпаки – змогли б прожити без мобільного телефону.
72% респондентів кажуть, що не уявляють свого життя без Інтернету. Разом з тим, кожен четвертий опитаний (25,9%) запевняє, що міг би обійтися без Інтернету.
Щодо проведення вільного часу, 70,2% молоді каже, що знаходить час на спілкування із реальними друзями. Проте у вільний час молоді люди, як правило, грають у комп'ютерні ігри і проводять час в Інтернеті – 42,6%.
Як інформував ZAXID.NET, за даними минулого року, кожен третій українець використовує Інтернет для спілкування.

Джерело: www.zaxid.net

vicarman
useravatar
462 Повідомлення

Я есть вконтакте, но не торчу там сутками , захожу посмотреть новости если совсем скучно

gale
Прохожий
ranks
useravatar
3 Повідомлення

Я зарегистрирован в нескольких соц сетях, но что бы с утра до вечера там сидеть, такого нет! Только по необходимости).

Mobby
Прохожий
ranks
useravatar
3 Повідомлення

Інформація

Статистика:

Всього тем:
129
Всього опитувань: