112a.jpg

ФОРМАНЧУК ЗВІТУЄ 2016. Частина 2

Селищний голова відповідає на запитання простих руднівчан

Невдовзі на сайті буде опубліковано заключну третю частину звіту. Зокрема, Ви побачите і почуєте про протистояння селищного голови Ігора Форманчука і місцевих депутатів, здебільшого з фракції "Самопоміч".

 

ФОРМАНЧУК ЗВІТУЄ 2016. Частина 1

Селищний голова ділиться станом справ у Рудно та сварить депутатів

Продовження дивіться у найближчі дні. Зокрема, Ви побачите і почуєте запитання та відповіді селищного голови від простих мешканців Рудно, а також дізнаєтесь про те що відбувається (за лаштунками) на сесіях місцевої ради.

 

НАВЧАННЯ з "КОМФОРТОМ" в СШ №74

Як за великі гроші зробити абиякий ремонт в руднівській школі

 

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА РУДНО НЕ З'ЯВИВСЯ НА СУД

Ігора Форманчука звинувачують в нарахуванні собі надбавок на 60 тис.грн.

У продовження теми корупції, в якій звинувачують діючого селищного голову Рудно, з 'явились нові подробиці. Форманчук, якого так чекали у суді, просто не прийшов на засідання. "Не отримав повістки, а про суд прочитав в інтернеті" – так голова селищної ради Рудно пояснив журналістам, чому не з'явився на судове засідання.

 

ФОРМАНЧУК ГАЛЬМУЄ (+відео)

Селищний голова Рудно зволікає з водопостачанням

Селищний голова Рудно Ігор Форманчук зволікає із початком виготовленя технічної документації для прокладання водопостачання до села, пропри те, що Львівська міська рада цьогоріч виділила на це дев’ять мільйонів гривень. У сільраді стверджують, що через прокладання нової дороги до села не можуть знайти місця для водозабірної станції. Водночас у «Львіводоканалі» такі твердження спростовують.

У Рудно вода із місцевого водогону та у криницях забруднена нітратами. Впродовж останніх семи років мешканці змушені були купувати питну воду. Зважаючи на це, Львівська міська рада виділила 9 млн грн та прокладання центрального водопостачання до селища зі Львова. Частину технічної документації, що стосується прокладання водогону від Львова до селища, має розробити «Львівводоканал». Те, як прокладати труби у самому Рудно, має вирішити сільрада, яка поки цього не зробила.

За словами голови Рудненської селищної ради Ігоря Форманчука, процес із виготовлення технічної документації для прокладання водопостачання до селища затягується через будівництво нової дороги від Рясне-Руського до Рудного. Мовляв у раді паралельно виготовляють проект для прокладання дороги і ще не знають точно, де вона пролягатиме. Відтак чиновники не можуть визначити місця для розташування водозабірної станції.

«Ми не можемо станом на зараз розробляти документацію з тієї причини, що будується нова траса від Рясне-Руська до Рудно. І ми не знаємо, де вона проходитиме: чи вона буде справа 500 метрів, чи вона буде зліва 500 метрів», - прокоментував Ігор Форманчук.

Водночас ці слова спростовує директор «Львівводоканалу» Валентин Вольський, який займається проведенням центрального водопостачання до селища. За його словами, проектант «Львівводоканалу» вже знає, де проходитиме водогінна труба і може показати, у якому місці вона проходитиме. Вольський стверджує, що у сільраді про проект водоканалу знають, однак свою частину техдокументації все одно не хочуть виготовляти.

Поки посадовці з’ясовують бюрократичні питання мешканці Рудно змушені вирішувати проблему із питною водою самостійно. Сім років тому санепідслужба визнала воду у криницях та місцевому водогоні технічною та заборонила її пити.

Оксана Цимбало, керівник садочку №180, продемонструвала, який накип утворюється від місцевої води у бойлері. За її словами, технічну воду у дитсадку використовують лише ввечері для прибирання та прання, а впродовж дня з кранів тече добра питна вода. Її у садочок привозять спеціально зі Львова. Щодня це близько 6 тонн води. Місто витратило на довіз води лише до одного дитсадка уже понад 1,5 мільйони гривень.

 

Сторінка 2 з 11

  

Опитування

Якщо у Вас був би вибір, яке ТБ ви б обрали?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої
 

Українська банерна мережа
 

Українська банерна мережа