РУДНІВЧАН ВСЕ ВЛАШТОВУЄ?!

Мешканців селища не цікавлять вечірні маршрутки в Рудно і ремонт важливої дороги

В Єдиній системі місцевих петицій понад два місяці назад було зареєстровано дві з них, які стосувалися безпосередньо нашого селища.

Першу петицію «Маршрутки в Рудне (184а, 28) до 22:30 - 23:00» 11 травня 2018 року створив Михайло Володимирович Назар. Він пропонував «…продовжити рух транспорту до 23:00 маршрутного транспорту 184а, або 28. Нехай це буде одна маршрутка в 30 хвилин, але, щоб вона регулярно їздила. Це дасть змогу добратись з роботи людям, що живуть в Рудне, с. Зимна Вода та с. Лапаївка». Протягом відведеного для підписів петиції терміну, було зібрано всього 154(!) підписи з необхідних 500, щоб петиція потрапила на розгляд. На сторінці «Зимна Вода новини» у Facebook чимало бажаючих підписати цю петицію скаржилися на складну процедуру ідентифікації особи або неодноразові збої під час ідентифікації.

Другу петицію «Жахливий стан дороги у смт.Рудно по вулиці Героїв небесної сотні» 24 травня 2018 року створив Роман Вікторович Іщенко з простим текстом: «Прошу звернути увагу на жахливий стан дороги у смт.Рудно по вулиці Героїв небесної сотні та прийняти відповідні заходи». За один день до закінчення збору підписів, лише 26 осіб з необхідних 500 підписали цю петицію, хоча по магістральній вулиці яка веде з Рудно через старе Рудно на кільцеву автодорогу щодня їздить сотні автівок.

Незважаючи на покрокові інструкції підписання петицій, які ми розмістили на банері нашого сайту, навіть така допомога не спонукала мешканців селища активніше підписувати ці петиції, щоб за вдалого підсумку вони дали поштовх вирішенню певних проблем. Виходить що, або руднівчани повністю задоволені станом справ, або можуть лише висловлювати свою незадоволеність вдома на кухні.

Коментарі  

 
+1 #1 Андрій Іванович 23.07.2018 13:02
ага мешканців селища цікавить скільки землі вкрав голова з депутатами які маршрутки ? 8)
Цитувати
 
 
-2 #2 пані Галина 25.07.2018 10:14
Андрій Іванович, ви брехун і провокатор! Нічого вони не крали!
Цитувати
 
 
0 #3 andromaha 25.07.2018 12:24
Цитую пані Галина:
Андрій Іванович, ви брехун і провокатор! Нічого вони не крали!

Ну може й не крали. А тільки використали у махінаціях для відмивання коштів :lol:
Цитувати
 
 
0 #4 Роман7532098 24.08.2018 11:48
Ой,які ж ви баламути, ви б ще б зробили голосування приміром суто тим хто має 5000гр.на рахунку чи готівкою...Подумайте добре, хто вміє і знає з тих людей що їздять маршрутками з роботи і на роботу, по вечорах, та ті хто мають машини їм наплювати на тих людей що маршрутками їздять і голосувати спішити не будуть
Цитувати
 
 
0 #5 Malinka 24.08.2018 11:56
Цитую Роман7532098:
Ой,які ж ви баламути...


Ой, який ти баламут Романе і думаєш тільки після того як щось ляпнеш, якщо взагалі здатний на це. За твоєю логікою, ті хто має машини не брали участь в голосуванні, то вони і не були враховані в результатах, бо вони просто нічого не сказали по цій темі. Відповідно голосували ті кого ця тема стосувалась.
Цитувати
 
 
0 #6 Роман7532098 28.08.2018 01:18
Попрошу мені не тикати особа під ніком Malinka!?! Я добре думаю, що говорю (може ви і спроможні не говорити, а ляпати) ,але така натура українців захищати тих хто при грошах і бути підлабузником. Ще один прояв української натури "моя хата з краю ,нічого не знаю" ...Подивіться на євреїв, Ізраїль ,та ті люди горою стоять одне за одного, їхнє кредо "мені добре і тобі буде добре біля мене" . Кредо українців мені добре ,а ти сам рятуйся раз дурак. Чого тільки вартий ремонт,дороги на станції в сторону ліску, дорога була в нормальному стані,але ні вони рішили що то вже остання дорога яку треба зробити, а Шевченка яма на ямі , Лесі Українки то яма то канава хай почекають до наступних виборів, до речі за дорогу через старе Рудно вже мовчу .. Так що баламутко,Malin ka хто б ви не були він чи вона, краще добивайтесь справедливості в тих хто керує ,а не в простих людей які нічого зробити не можуть.
Цитувати
 
  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої