РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО РУДНЕНСЬКОЇ ШКОЛИ

Щонайменше 15% випускників отримали з кожного предмету високі бали

Перед початком нового навчального року в статті «Найкращі і найгірші школи Львова та Львівщини. Рейтинг 2018» опублікована інтерактивна карта шкіл за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. На щастя вдалося віднайти на цій карті нашу школу, яку помилково розташували на вулиці І. Огієнка, але не в Рудно, а... у Львові.

Якщо клікнути на зелений кружечок школи (таким кольором позначені заклади освіти з «хорошими результатами ЗНО»), можна побачити наступні дані: Львівська загальноосвітня школа №74. Вищі бали з української мови та літератури - 30,43% випускників, вищі бали з математики - 23,8% випускників, вищі бали з історії України - 10,81% випускників, вищі бали з англійської мови - 6,66% випускників.

Для порівняння відповідні результати ЗНО в школах наших сусідів: Зимноводівська середня загальноосвітня школа №1 – вищі бали з української мови та літератури - 23,33% випускників, вищі бали з математики - 11,76%; Зимноводівська загальноосвітня школа №2 - вищі бали з української мови та літератури - 46,15% випускників, вищі бали з математики - 45,45%; Суховільська загальноосвітня школа (Городоцький район) - вищі бали з української мови та літератури - 15% випускників, вищі бали з математики – «недостатньо даних».

  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої