РУДНО ОБ'ЄДНАЄТЬСЯ ЗІ ЛЬВОВОМ

Селище увійде до Львівської ОТГ

Селище Рудне, яке перебуває в адміністративному підпорядкуванні міста Львова, підтвердило готовність увійти до майбутньої Львівської ОТГ. У четвер, 13 лютого, відповідне рішення одноголосно прийняв виконком Рудненської селищної ради. Про це у коментарі повідомив Рудненський селищний голова Ігор Форманчук.З його слів, рішенням виконавчого комітету погодили приєднання смт Рудне до Львівської ОТГ.

«Позиція моя, депутатського корпусу та мешканців селища Рудне була зрозуміла з 1963 року, оскільки з цього часу Рудне є у складі Залізничного району Львова. Під час круглого столу у Львівській міськраді 12 лютого міський голова ще раз чітко озвучив – Рудне, Винники, Брюховичі – це є великий Львів», – розповів Ігор Форманчук. З його слів, рішення виконкому щодо входження селища до Львівської ОТГ не було обов’язковим, оскільки Рудне і так є у складі обласного центру. Цим рішенням хотіли підтвердити свою позицію на папері.

Форманчук також зазначив, що бачення Рудного, а також Львова і Брюхович щодо майбутньої ОТГ було задеклароване ще у 2016 році. «Коли закидають, що ми нічого не робили з 2015 року у напрямку об’єднання, агломерації. У 2016 році я як голова Рудненської селищної ради, а також Брюховицький селищний голова та міський голова Львова підписали меморандум про співпрацю щодо створення агломерації. Ніхто не ставив собі жодних інших завдань про те, що ми від Львова відмежовані. Ми є місто Львів і крапка. У нас є співпраця зі Львовом і маю надію, що вона буде ще більшою», – підкреслив Форманчук. Думки голови Зимноводівської ОТГ Володимира Гутника про можливість приєднання Рудного до Зимноводівської ОТГ, Форманчук назвав «розмовами, які не були нічим підтверджені».

Розглядаються два варіанти утворення Львівської ОТГ — у малому та великому форматі. Загалом Львівська мерія пропонує створити агломерацію з 20 сусідніми містами і селами. До складу майбутньої Львівської ОТГ вирішили увійти Зашківська сільська рада (села Зашків, Завадів та Зарудці) Жовківського району. Відповідне рішення прийняли місцеві депутати одноголосно на сесії у липні 2019 року. Села Лисиничі та Підбірці задекларували готовність увійти до майбутньої Львівської ОТГ. Виконком села Конопниця Пустомитівського району погодив приєднання до Львівської ОТГ. Село Суховоля Городоцького району наразі обирає між Городоцькою, Львівською ОТГ та Зимноводівською ОТГ. 

  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої