Правова інформація

Уся інформація на сайті взята з відкритих джерел та розміщена згідно законодавства України зі збереженням авторських прав та посиланням на джерело.

Усі фото і текстові матеріали (якщо не вказано іншого джерела) належать адміністрації сайту. Відповідальність за публікації несуть їх автори, за достовірність рекламних оголошень та статей - рекламодавець. Редакція може не поділяти точку зору авторів. Сайт Рудно не проводить жодних перевірок стосовно поданих матеріалів та їх змісту, а його редактори не були свідками подій (якщо не зазначено зворотнього). Ми є відкритою інтернет-платформою де кожний може у довільній формі подати свою точку зору. Залишаємо за собою право лише часткового редагування наданої інформації згідно морально-етичних норм. Дискусії, апелювання, спростування, заперечення або підтвердження приймаються виключно на сторінках сайту у відкритій формі у коментарях до відповідних статей чи на форумі. При будь-якому копіюванні матеріалів з сайту, посилання або гіперлінк на сайт www.rudno.org.ua обов`язкове.

Упорядник контенту розділу "Рудно Online" - Віктор Громик
Фотографи та наповнення галереї - Віктор Громик, Тарас Павлик
Дизайн та технічне забезпечення - Тарас Павлик (Melario Studio)

 

Спілкування з відвідувачами ведеться виключно в електронному вигляді, або на сторінках сайту. Зв'язатись з адміністрацією можна у кілька способів:

  1. Написати прямо з сайту
  2. Написати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Наші кнопки, для встановлення на сайт чи в блог:

<a href="http://www.rudno.org.ua"><img src="http://www.rudno.org.ua/images/knopka/knopka_88x31.png" width="88" height="31" /></a>

<a href="http://www.rudno.org.ua"><img src="http://www.rudno.org.ua/images/knopka/knopka_88x31.gif" width="88" height="31" /></a>

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої