Літопис

 

Ключові і найбільш важливі події, які вплинули на розвиток Рудно за останні роки висвітлені у даному розділі. Літопис ведеться починаючи від 22 лютого 2010 року - офіційної дати заснування сайту Рудно на власній інформаційній базі проекту. Цілком можливо, що деякі інші вагомі факти не були зафіксовані та не були сюди внесені, а деякі перебільшені у своїй значимості. Зауважимо, що даний літопис відображає лише дату та зміст події, проте не розкриває її зміст повністю. 99% подій та явищ мають розгорнутий вигляд у статтях, дописах та коментарях неофіційного сайту Рудно.

 


2013 рік

Квітень

 • 22 – Уперше в історії селища кожен його мешканець може придбати за 120 грн. оригінальну футболку з унікальним, розробленим адміністрацією сайту дизайном, який презентує селище і його громадський транспорт широкому загалу!
 • 8 – Будівлю колишньої бані, за адресою вул. Шеченка, 1, яка простояла приблизно пів століття, почали активно демонтовувати. За неофіційною інформацією одного з користувачів на форумі, на звільненій території планують будівництво кафе-бару.
 • 7 – Відбулися довибори до Львівської обласної ради. На дільницях у Рудно явка склала всього 14,66 %. Проголосували 799 виборців з 5451 внесених до списків. Упевнено переміг кандидат від ВО «Свобода» Ситник Й. С. - 78,74% усіх голосів.

Березень

 • 15 – Рудно, як і західну Україну накрив сніговий «армагеддон» - понад добу без зупинки падає сніг. Засипані дороги, рідко курсує громадський транспорт, електричок взвгалі не було. Руднівчани не можуть добратися до Львова, а також виїхати з нього!
 • 10 – Перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбулася поминальна панахида за участі усіх руднівських священиків та багатьох мешканців селища. По тому у Народному домі провели великий святковий концерт на вшанування пам'яті великого Кобзаря.

Лютий

 • 3 – У Народному домі відбувся концерт «Прощання з колядою».

 

 

2012 рік

Грудень

 • 10 - Спочатку з перехрестя вул. Л. Українки-Шевченка у Рудно, а потім зі старого Рудно почав курсувати маршрутний автобус №28 (старе Рудно-«Епіцентр»-вул.Городоцька-пр.Чорновола-вул. Варшавська «Бомба»). Проте вже за півтора місяця кінцева маршруту знову повернулась до торгового центру «Три слони». Офіційна причина – невідремонтований фрагмент дороги протяжністю 200 м. від кільцевої дороги до старого Рудно.
 • Цього місяця у повністю відремонтованій зовні та всередині будівлі по вул. Огієнка 14, в якій на першому поверсі була аптека, відкрився перший в селищі салон краси, а на другому поверсі розмістили ЖЕК і магазин дитячого одягу.
   

2011 рік

Грудень

 • 31 – У своїх поштових скриньках руднівчани побачили поштівки з Новорічними і різдвяними привітаннями, на звороті яких (поштівок) кульковою ручкою написано «Селищний голова І. Форманчук».
 • Листопад
 • 12 – перша річниця перебування біля керма селища п. Форманчука. Адміністрація сайту провела аналіз виконання усіх 18-ти пунктів передвиборної програми тоді кандидата на посаду голови Рудно.
   

2010 рік

Грудень

 • 18 – у центрі Львова встановили 19 метрову головну ялинку міста, яку привезли з Рудно.
Листопад
 • 17 – відновлено рух маршрутного автобуса №184 (Рудно, Семінарія Св. Духа – Львів, Університет І. Франка). Відбулася друга сесія новообраного складу селищної ради, на якій зокрема обрали секретара сільради (Юрій Богданович Мельник), сформували склад виконкому і комісій селищної ради.
 • 11 – У селищній раді, в присутності депутатів, відбулася інавгурація наймолодшого за історію селища Голови Форманчука Ігора Борисовича.