РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА в РУДНО

Мешканці надали перевагу чинному гаранту Петру Порошенку

 

 

6 МЛН.ГРН. для РУДНІВСЬКОЇ ШКОЛИ

Саме така сума потрібна, щоб зупинити руйнацію довгобуду

Напередодні гуманітарна комісія Львівської Міської ради вирішила звернутися до бюджетної комісії та департаменту економічної політики, щоб ці гроші виділили з міського бюджету.

“За словами заступника директора ЛКП “Рембуд”, яке є розпорядником коштів, Олексія Зварича, 6 мільйонів гривень - це сума, яка дозволить укріпити перекриття будівлі та підтримати її в належному стані. Щоб завершити школу №74 у Рудному, потрібно 18-20 мільйонів гривень. Щоб залучити додаткові гроші міська рада подавала пропозицію на фінансування у межах проекту ДФРР, але, на жаль, не отримала цих грошей. Я три роки тримаю це питання на контролі і, з допомогою громади, сподіваюся нам таки вдасться добудувати школу. Бо зараз діти в Рудному на! чаються у дві зміни. Малеча взимку повертається додому дуже пізно. Так не може бути”, - каже Мирослав Данилків, депутат УГП від округу Рудно.

   

КАНАЛІЗАЦІЙНА НАСОСНА СТАНЦІЯ БУДЕ

Чекаємо ще одного блага цивілізації для Рудно

У 2019 році в Рудно розпочнуть спорудження каналізаційної насосної станції. КНС буде розташована на вулиці Лесі України в Рудно. Замовником робіт буде ЛМКП "Львівводоканал".

Проектно-кошторисну документацію виготовила власним коштом Рудненська селищна рада, проект уже пройшов усі необхідні експертизи. Відтак, 19 жовтня на виконкомі Львівської міськради "Львівводоканалу" надали функцій замовника на виконання будівельних робіт каналізаційної насосної станції по вул. Лесі Українки в смт Рудно.

Закупити все необхідне для встановлення обладнання у Львові планують ще до кінця цього року.

   

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО РУДНЕНСЬКОЇ ШКОЛИ

Щонайменше 15% випускників отримали з кожного предмету високі бали

Перед початком нового навчального року в статті «Найкращі і найгірші школи Львова та Львівщини. Рейтинг 2018» опублікована інтерактивна карта шкіл за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. На щастя вдалося віднайти на цій карті нашу школу, яку помилково розташували на вулиці І. Огієнка, але не в Рудно, а... у Львові.

Якщо клікнути на зелений кружечок школи (таким кольором позначені заклади освіти з «хорошими результатами ЗНО»), можна побачити наступні дані: Львівська загальноосвітня школа №74. Вищі бали з української мови та літератури - 30,43% випускників, вищі бали з математики - 23,8% випускників, вищі бали з історії України - 10,81% випускників, вищі бали з англійської мови - 6,66% випускників.

Для порівняння відповідні результати ЗНО в школах наших сусідів: Зимноводівська середня загальноосвітня школа №1 – вищі бали з української мови та літератури - 23,33% випускників, вищі бали з математики - 11,76%; Зимноводівська загальноосвітня школа №2 - вищі бали з української мови та літератури - 46,15% випускників, вищі бали з математики - 45,45%; Суховільська загальноосвітня школа (Городоцький район) - вищі бали з української мови та літератури - 15% випускників, вищі бали з математики – «недостатньо даних».

   

РУДНІВЧАН ВСЕ ВЛАШТОВУЄ?!

Мешканців селища не цікавлять вечірні маршрутки в Рудно і ремонт важливої дороги

В Єдиній системі місцевих петицій понад два місяці назад було зареєстровано дві з них, які стосувалися безпосередньо нашого селища.

Першу петицію «Маршрутки в Рудне (184а, 28) до 22:30 - 23:00» 11 травня 2018 року створив Михайло Володимирович Назар. Він пропонував «…продовжити рух транспорту до 23:00 маршрутного транспорту 184а, або 28. Нехай це буде одна маршрутка в 30 хвилин, але, щоб вона регулярно їздила. Це дасть змогу добратись з роботи людям, що живуть в Рудне, с. Зимна Вода та с. Лапаївка». Протягом відведеного для підписів петиції терміну, було зібрано всього 154(!) підписи з необхідних 500, щоб петиція потрапила на розгляд. На сторінці «Зимна Вода новини» у Facebook чимало бажаючих підписати цю петицію скаржилися на складну процедуру ідентифікації особи або неодноразові збої під час ідентифікації.

Другу петицію «Жахливий стан дороги у смт.Рудно по вулиці Героїв небесної сотні» 24 травня 2018 року створив Роман Вікторович Іщенко з простим текстом: «Прошу звернути увагу на жахливий стан дороги у смт.Рудно по вулиці Героїв небесної сотні та прийняти відповідні заходи». За один день до закінчення збору підписів, лише 26 осіб з необхідних 500 підписали цю петицію, хоча по магістральній вулиці яка веде з Рудно через старе Рудно на кільцеву автодорогу щодня їздить сотні автівок.

Незважаючи на покрокові інструкції підписання петицій, які ми розмістили на банері нашого сайту, навіть така допомога не спонукала мешканців селища активніше підписувати ці петиції, щоб за вдалого підсумку вони дали поштовх вирішенню певних проблем. Виходить що, або руднівчани повністю задоволені станом справ, або можуть лише висловлювати свою незадоволеність вдома на кухні.

   

Сторінка 1 з 61

  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої