НАПОВНЕННЯ САЙТУ ПІД ЗАГРОЗОЮ

Єдине незалежне джерело інформації в Рудно може припинити подачу новин

Раніше ми вже писали і обґрунтовували питання фінансового забезпечення сайту Рудно. Завдяки кільком вірним користувачам сайту нам миттєво вдалось зібрати необхідну суму 610 грн для забезпечення подальшої безперебійної роботи веб-ресурсу і навіть трохи більше. На жаль, таких людей було лише п’ять. Чому сайт повинен працювати для Вас особисто на безкоштовній основі, чому ви досі не здійснили своєї пожертви хоча б 10-20 грн і чому ви нас постійно відвідуєте -  можете відповісти лише самому собі, а ще краще у коментарях до цієї статті.

Повертаючись до цифр, пояснимо що 960 грн, які ми встигли зібрати до цієї пори вистачить лише на покриття витрат за хостинг та домен. У підсумку на балансі залишається 960 – 610 = 350 грн для того щоб цілий рік забезпечувати Вас, дорогі користувачі сайту, актуальними і свіжими новинами, фото, відеоматеріалами, проводити опитування, публікувати оголошення, займатись візуальним дизайном і т.д.

Для створення одним фахівцем...

  • однієї текстової статті з відповідним оформленням потрібно до 4-ох годин часу
  • зйомки відео сюжету та монтажу – до 8-ми годин
  • розміщення важливого оголошення з деталізацією новини на форумі – до 1-ї години.

Щороку ми публікуємо майже 50 власних матеріалів (середній показник за 7 років). Якщо порахувати витрати робочого часу навіть за мінімальним показником, тоді в рік назбирається:

  • 50 матеріалів х 4 години = 200 годин
  • 200 годин / 8 годинний робочий день = 25 днів
  • 25 днів = 1 місяць праці включно з 1 вихідним щотижня
  • 1 місяць = 5000 грн заробітної плати

Як розумієте, для того щоб журналіст виконував свою роботу у випадку сайту Рудно, йому потрібно заплатити в рік щонайменше 5000 грн, адже при розрахунку ми брали найскромніший показник, навіть не враховуючи технічної складової, витрат на обладнання, яке необхідно щоб створити той чи інший матеріал, адміністративних та інших послуг, які теж повинні бути оплачені.

Підсумовуючи усе вище написане, сподіваємось, кожний розуміє нашу не безпідставну фінансову мету. Тільки Ви можете допомогти сайту «жити». 350 грн, які зараз є на балансі можуть заледве покрити лише 1 місяць роботи журналіста. І цей місяць вже завершується...

Важливо! Ваші пожертви є виключно добровільною і обдуманою дією і жодним чином не можуть вплинути на політику сайту, стиль написання матеріалу на сайті і т.п. Ми сподіваємося, що читачі rudno.org.ua з розумінням поставляться до такого вимушеного кроку і зможуть фінансово підтримати життя і розвиток єдиного незалежного джерела інформації в Рудно. Ви можете внести довільну суму після переходу по кнопці "пожертва", обрати зручний спосіб платежу, а це картка Visa/MasterCard, Приват24 або готівка. Сума вашої пожертви буде додана до загального фонду сайту і протягом 48 годин ви побачите оновлення цифр вгорі сторінки.

 

ДАЙТЕ БІЛЬШЕ СВІТЛА

Ввечері на вулицях селища все ще погано видно – думка тих хто проголосував

На сайті досить довго (з 24 жовтня 2016 року) тривало опитування під назвою «Оцініть ефективність зовнішнього освітлення Рудно в темний час доби?». За цей період свою думку висловили 124 відвідувачі сайту. Найбільше голосів набрав пункт «погано» - його обрали 43% респондентів. На другому місці «50/50» - 35% руднівчан вважають, що «ефективність освітлення» не найгірша, але могла б бути кращою. 17% мешканців обрали варіант «Добре». На останньому четвертому місці 5%  відвідувачів сайту, які взяли участь в цьому голосуванні, переконані, що освітлення «Бездоганне».

Як бачимо, руднівчани не задоволені коли, як і де їм світить від зупинки «маршрутки» по дорозі додому, коли надворі темний час доби. При цьому мало хто тепер згадує рівень і якість освітлення ще шість років тому. Зрозуміло, всі хотіли б, щоб ліхтарі на кожному стовпі в Рудно вмикалися завжди, коли починає сутеніти і горіли всю ніч аж до ранку. Але селище навряд чи колись зможе перетворитися на яскраве сяйво сотень енергоощадних ламп.

Справа в тому, що тільки на модернізацію вуличного освітлення потрібні величезні кошти і не один рік самих робіт. А тут ще «Львівобленерго» потішило свіжою новиною – «З 01 січня 2017 року за електроенергію на потреби вуличного освітлення платитимуть на загальних підставах згідно з постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері комунальних послуг (НКРЕКП). Так, якщо раніше за вуличне освітлення споживачі оплачували лише 60% від тарифу в нічний час (коефіцієнт 0,6), то з початку цього року платити потрібно буде повну вартість електроенергії, без понижуючих коефіцієнтів». «В січні 2017 року тариф для юридичних споживачів ІІ класу (менше 35 кВ), в тому числі для вуличного освітлення та електротранспорту, складає 188,88 коп. за кВт/год без ПДВ, для споживачів І класу (35 кВ і вище) – 152,44 коп. за кВт/год без ПДВ», – розповідає начальник відділу електропостачання ПАТ «Львівобленерго» Любомира Романишин.

Якщо в Рудно так «погано» з освітленням, то що в наших сусідів, наприклад, через колію? Там, зважаючи на величезну кількість ліхтарів на своїй території, ситуацію вирішили по-господарськи – нехай світять майже всюди, але через один – і видно цілком нормально і витрати менші. Будемо сподіватися, колись в селищі світитиме там, де зараз так не є. Якщо вас досі дратують напівтемні вулиці Рудно, коли йдете додому, тоді вихід простий – купіть собі власний ліхтар. Кишеньковий.


Тим часом, на сайті нове опитування (ліва колонка) де оцінюємо рівень роботи сайту у грошовому еквіваленті: "Скільки має коштувати праця творців неофіційного сайту Рудно в рік?". Не забуваймо, що для вас працюють прості руднівчани, які поки що не отримують за це жодної грошової винагороди.

   

СМІТТЯ - НАЙКРАЩИЙ "ПОДАРУНОК" від САНКОМ

Контейнер для накопичення ТПВ став святковим символом вулиць Рудно

У селищі останнім часом ситуація з вивозом сміття компанією «Санком» на межі критичної. Востаннє машини, які забирають тверді побутові відходи з контейнерів мешканців Рудно, бачили ще в грудні минулого року. Перед початком 2017 року, коли традиційно руднівчани виносять зі своїх помешкань дуже багато непотребу, в обіцяну ніч з 30 на 31 грудня (про це було повідомлено мешканців по СМС) сміттєвози «Санкому» до нас не приїхали. Пощастило лише тим хто випадково чи з надією залишив свій контейнер "чатувати" в останній день року і його таки забрали в пообідню пору, та й ті лише у невеликій частині селища.

До Різдвяних свят і так переповнені контейнери вже фізично не вміщають відходів, які вітер або безпритульні собаки розносять по вулицях Рудно. Відтепер не Різдвяний вінок, а саме яскравий контейнер вітає кожного гостя перед входом до домівок руднівчан (див. фото).

Зателефонувавши на "гарячу лінію" компанії "Санком", нам пояснили загальгу ситуацію з вивезенням ТПВ:

На запитання чому мешканців досі за три дні не повідомили по SMS про те що сміття так і не збираються забирати, почули:

Тримати контейнери ТПВ цілодобово вздовж вулиці немає змісту:

Про ціну вивозу і те як вона розраховується:

Тож поки що чекаємо чергового SMS, можемо спокійно забирати свій контейнер з вулиці до себе на подвір'я. Згідко коментарів від компанії "Санком", вивіз планується у період Різдвяних свят і точно не раніше. Хоча, зважаючи на сильні морози до мінус 20-ти градусів, наступна причина невиконання своїх зобов'язань (порушення графіків) перед руднівчанами цілком прогнозована і очевидна.

А от про те хто несе відповідальність у разі викрадення контейнеру, який цілодобово без нагляду "зимує" просто посеред вулиці ми вже писали у нашій попередній статті.


Доповнено 06.01.2016 о 12:07

Вчора ввечері, 5 січня, після публікації цієї статті на нашому сайті, на офіційних вебресурсах Рудненської селищної ради несподівано з'явилось і досі "висить" повідомлення про те, що 6 січня з 7:00 ранку в Рудно буде проводитись вивіз сміття. Проте, раніше обіцяного SMS-повідомлення з попередженням від компанії "Санком" ніхто з мешканців так і не отримував. Станом на 12-ту годину дня 06.01.2017, сміттєвозів що здійснюють забір ТПВ в Рудно ніхто не бачив. 

 


Незважаючи ні на що, редакція сайту Рудно вітає усіх з Різдвом! Бажаємо усім здоров'я достатку і родинного тепла! Нехай кожна подія нашого життя робить нас тільки сильнішими! Христос Рождається!
   

ПІДСУМКИ 2016 РОКУ

Знову про маршрутки, діяльність Голови і майбутні зміни на краще

У січні наш сайт інформував, що Народний Дім смт. Рудно відтепер буде фінансуватися з міського бюджету Львова (до цього часу був на фінансуванні місцевої селищної ради).

Наступного місяця 2016 року аж тричі «відзначилося» наше маршрутне таксі №184а. Одного дня водій автобуса мало не зачепив учасників урочистої ходи на пр.Чорновола у Львові, але порушник «відбувся усним зауваженням» від поліцейського. Наступного дня інший водій з 184а на вул. Городоцькій на регульованому пішохідному переході збив літню жінку, яку з місця пригоди забрала карета швидкої допомоги. 17 лютого руднівська маршрутка знову на пр.Чорновола не розминулася з іномаркою (на щастя, потерпілих в аварії не було). В другій половині березня в Рудно п’яний "мажор" за кермом позашляховика “Мерседес» на швидкості врізався і зруйнував огорожу подвір’я приватного будинку на перехресті вулиць Шевченка-Лисенка.

У бюджеті Львова на 2016 рік для Рудно на ремонти школи і завершення її добудови, а також на «завершення будівництва денного стаціонару» загалом виділили 3 мільйони 900 тисяч гривень. Як бачимо, рік закінчився, робіт зовні не видно.

У травні, з другої спроби, в інтернеті з’явився офіційний сайт Рудненської селищної ради, на який давно чекали мешканці селища. Презентація місцевої влади в мережі була однією з пунктів в програмі чинного голови Рудно.

З початку червня руднівчанам довелося довше їхати маршрутками до Привокзальної і центру Львова, адже міст на вул. Городоцькій (біля хлібзаводу) закрили на ремонт.

Посеред літа Володимир Гуцол у своїй статті під назвою «Куди рухається Рудно?» оприлюднив для широкого загалу «Загальну характеристику бюджету смт. Рудно на 2016 рік».

Також у липні чорні хмари зібралися над головою пана Форманчука і його батька – проти них відкрили кримінальне провадження за ст. 191 ч.2 «Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном, зловживання службовою особою своїм службовим становищем». Через два місяці ЗМІ повідомили, що за порушення антикорупційного законодавства «Залізничний районний суд оштрафував селищного голову Рудно Ігоря Форманчука на максимальну дозволену ст. 172.7 суму – 3,4 тис. грн.». А премію голова (і не тільки він) отримав на суму 25 тис. грн.

Через трагедію на Грибовицькому полігоні ТПВ, почалися проблеми з вивозом сміття. Відповідно, компанія «Санком» затвердила новий графік вивозу сміття, також з початку жовтня після затвердження селищною радою змінили вартість вивозу ТПВ з домоволодінь мешканців селища.

23 жовтня Ігор Борисович Форманчук в «Народному Домі» звітував перед громадою за те, що вдалося і не вдалося виконати протягом 2016 року. Відвідувачі сайту мають можливість подивитися три частини з виступу голови Рудно: 1 частина, 2 частина, 3 частина

У грудні адміністрація «Ашан-Сіті» у Львові через оголошення на автобусній зупинці в Рудно повідомила мешканців селища, що з 1 січня 2017 року припиняється курсування безкоштовного маршруту №2 Рудно – Ашан-Сіті – Рудно.

Наприкінці року прес-служба Львівської міської ради потішила руднівчан тим, що в напрямку селища вже проклали понад кілометр труб майбутнього магістрального водогону, а, ймовірно, у 2017 році розпочнуть будівельні роботи по прокладанню каналізаційних мереж в Рудно.

Бажаємо всім відвідувачам rudno.org.ua здоров’я, позитиву і достатку в новому 2017 році !

   

РУДНІВСЬКИЙ САЙТ ЗАКРИЮТЬ

Тільки ваша допомога зможе продовжити його життя.

Шість з половиною років тому перша аматорська версія неофіційного сайту Рудно rudno.ho.ua «виросла» в професійно зроблений rudno.org.ua. Адміністрація сайту щиро сподівалася, що в селищі є небайдужі, активні мешканці, які будуть надсилати цікаву та актуальну інформацію про життя Рудно, таким чином розвиваючи його представництво в інтернеті. Пройшло багато часу, але, на жаль, нічого практично не змінилося – руднівчани не хочуть докластися до подальшого наповнення сайту.

Все ще існують багато міфів, придуманих невідомо ким, що rudno.org.ua задуманий і постійно фінансується таємничим олігархом, імені якого адміністрація вперто не хоче розголошувати, що «покровитель» сайту роздає вказівки коли, як і кого «поливати брудом» і яку інформацію допускати для розміщення на сайті і т.д. Тих, хто далі вірить в нісенітниці, хочемо розчарувати раз і назавжди – неофіційний сайт Рудно створений без будь-якої фінансової, технічної чи іншої підтримки, виключно на власному ентузіазмі двох людей, які вклали в його розвиток безліч вільного часу, зусиль і власні кошти! За шість з половиною років нам не раз відверто і приховано погрожували деякі впливові руднівчани через опубліковані статті, намагалися схилити нас на свою сторону, але ми вистояли. Протягом цього періоду ми жертвували сотні годин, які б могли провести з власними родинами, щоб інформація на сайті з’являлася швидко і була актуальною та цікавою. Ми розуміли, що рано чи пізно це має закінчитися – не можливо завжди працювати на голому ентузіазмі.

Тож адміністрація сайту вирішила піти на останній крок. Якщо ви хочете бачити і читати rudno.org.ua, якщо вважаєте, що адміни роблять свою роботу якісно (зауважимо, що в нас немає журналістської освіти), якщо переконані, що зникнення цього сайту з усіма статтями за останні шість років є неприпустимим – можете добровільно переказати грошові пожертви, завдяки яким сайт не припинить існування! Витрати на функціонування сайту є обов’язковими і додатковими:

  • Обов’язкові складають 610 грн./рік (392 грн. хостинг сайту + 218 грн. домен .org.ua).
  • Додаткові витрати це – витрата часу на пошук інформації і написання статтей, обробка та монтаж відео сюжетів і т. п.

Наповнюваність сайту в майбутньому буде напряму залежати від суми зібраних коштів – чим більше і частіше будуть надходити пожертви, тим частіше будуть з’являтися нові статті/відео. Зауважимо, якщо до 4 червня 2017 року (час закінчення домену rudno.org.ua) завдяки пожертвам не зможемо зібрати мінімум обов’язкових витрат (610 грн.), то сайт припинить своє існування! Щоб сайт активно наповнювався у майбутньому, достатньо щоб кожен руднівчанин жертвував хоча б 1 гривню в рік (в розрахунку загальної кількості населення). Розуміємо, що далеко не кожен мешканець є нашим читачем, тому просимо усіх хто з нами бути щедрішими.

Щоб фінансово підтримати rudno.org.ua, просто самі впишіть суму, яку готові пожертвувати, виберіть валюту (гривня, долар США, євро або російський рубль) і здійсніть платіж карткою Visa/MasterCard, через «Приват24» або готівкою через термінал «ПриватБанку» (готівкою «в руки» адміністрації жодні пожертви не приймаються). Можете оплатити будь-якою іншою світовою валютою і карткою будь-якого банку (з автоматичною конвертацією валюти). Зробити це можна вже зараз, не зволікаючи:

Важливо! Ваші пожертви є виключно добровільною і обдуманою дією і жодним чином не можуть вплинути на політику сайту, стиль написання матеріалу на сайті і т.п. Ми сподіваємося, що читачі rudno.org.ua з розумінням поставляться до такого вимушеного кроку і зможуть фінансово підтримати життя і розвиток єдиного незалежного джерела інформації в Рудно.

   

Сторінка 7 з 61

  

Опитування

Чи готові ви відвідувати сайт для того щоб дізнатись про події в Рудно?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої