СТОП КАМЕРА! ЗНЯТО!

Вперше в історії Рудно відзнято відеоролик, що представляє селище широкому загалу

Ми постійно пишемо про наболіле, про проблеми і невирішені економічні та побутові питання Рудно та околиць, людей що живуть в ньому, працюють та навчаються. Проте рідко підіймаються соціально-культурні теми, діалоги духовного розвитку та інтелектуального збагачення мешканців селища. А це так необхідно, враховуючи те, що тут нічого хорошого в данному напрямку, фактично, ніколи не відбувається. Кожного дня прокидаємось, збираємось у справах, поспішаємо, а ввечері якомога швидше прагнемо повернутись в домашній затишок, та так тишком-нишком щоб ніхто не встиг зачепити на якусь невигідну оказію. Нажаль, саме це і є наслідком того що в Рудно так ніхто й досі не брався за якусь справу виключно з бажання зробите щось корисне та приємне не тільки для себе, а й для когось іншого за просто так, з доброї волі, з власним ентузіазмом та ініціативою.

Раді розуміти те, що у кожному правилі є свої винятки. І в Рудно теж є люди яким не байдуже і які роблять свій внесок в його розвиток, соціально-культурний зокрема, про що йшлося вище.

Один з мешканців селища, одного дня взяв до рук найпростішу відеокамеру та спробував провести зйомку найцікавіших куточків Рудно та показати усім його таким, яким воно є і яким ми бачимо його щодня.  Що з цього вийшло, можна побачити просто зараз на цій сторінці. Можливо для декого цей ракурс виявиться зовсім несподіваним, що впринципі якраз цікаво та незвично. Це любительська зйомка, яка проводилась в два дні – 12 та 13 вересня 2010 року, та була змонтована у кліп тривалістю три хвилини. Ідея, оператор, монтаж та режисер – це все одна людина під псевдонімом Vicarman. Думаю, що можна заздалегідь подякувати автору від імені кожного хто дивитиметься цей перший в історії Рудно відеокліп. Для зручності викладаємо відео у форматі, що призначений для перегляду на комп'ютері або DVD та у форматі, що підійде для завантаження  на мобільний телефон. Також доступна опція онлайн перегляду прямо на сайті. Для цього просто розгорніть статтю, натиснувши кнопку "детальніше" в самому низу. Висловлюйте свої думки з приводу побаченого та залишайте коментарі. Чекаємо на ваші відгуки.

Завантажити для: комп'ютера (24,9 Mb) або телефону (7,1 Mb)


 

Сторінка 12 з 12

  

Опитування

Якщо у Вас був би вибір, яке ТБ ви б обрали?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої