ЗУХВАЛИЙ ГРАБІЖ

В Рудно з аптеки на вул. Шептицького, 1 викрали скриньку з грошима для військових

Як повідомила tvoemisto.tv директор з реалізації аптек «D.S.» Лідія Дьоміна, молодий чоловік прийшов у аптеку начебто купувати ліки, і доки фармацевт їх шукала, взяв скриньку з пожертвами для військових та вибіг з аптеки. Трапилося це вчора, 28 серпня близько 16:00.

Наразі в аптеці готують документи та відеоматеріали, щоб подати їх в міліцію. «Видно, що людина уважно розглядала скарбничку, читала і потім, як аптекар нахилилася, він схопив скриньку і побіг. Людина прийшла, щоб викрасти», - розповідає директор з реалізації. За її словами, скринька була майже повна, на днях її мали відкривати. Такі скарбнички для допомоги військовим вже тиждень стоять майже у кожній аптеці мережі «D.S.». В одну скарбничку вміщається 400-600 грн. «Не справа в тих грошах, не в скарбничці, яку ми виготовляли, а у ставленні. Люди дають свої копійки на підтримку батьків, братів, дітей. Це ж не каса аптеки. Це видно, що це для воїнів!», - обурюється Лідія Дьоміна.

 

САМОПОМІЧ ВЖЕ В РУДНО

Відкриття місцевої приймальні дозволить вирішити наболілі питання

 

 

ПРОТЕСТ ОНЛАЙН

Руднівчани не хочуть більше бути заручниками «війни між перевізниками»

Сьогодні, 17 травня, о 10:00 біля виїзду зі старого Рудно на кільцеву автодорогу Львова відбувся протест нечисленних ініціативних мешканців Рудно, які з плакатами в руках прийшли разом з дітьми і навіть собаками, з вимогою повернути до селища маршрут №28. На зібрання прибули кореспонденти 24 каналу, а годинну пряму трансляцію (stream) можна було побачити на сайті zik.ua:

З трансляції, яку наживо переглядало в межах 20-30 глядачів, побачили, що приїхав директор АТП-1 п. Сидорович з помічником, п. Щур - начальник управління транспорту і звязку ЛМР, ще один чиновник (п. Олійник), а також був присутній Голова селища п. Форманчук. Громаду представляв п. Терешко.

Ситуація виглядала такою, що чиновники жалілися ніби перевізники не хочуть їздити через старе Рудно у звязку з поганим станом дороги через цю частину селища. Ігор Борисович Форманчук переконував, що на дорогу виділили 1 млн. грн. (потрібно 3 млн. грн.), але через тривалі бюрократичні процедури цю дорогу почнуть капітально ремонтувати мінімум за 2-3 місяці. До середи 21 травня дорогу мають вирівняти грейдером, надалі це будуть робити 2-3 рази на місяць. п. Сидорович на камеру пообіцяв, що з завтрашнього дня (неділі 18 травня), маршрут №28 буде РЕГУЛЯРНО їздити через старе Рудно до центру селища! До того прозвучала інформація, що до пятниці, 23 травня, коли будуть вирішувати це питання на засіданні виконкому, маршрут №28 буде курсувати з Рудно до "Епіцентру" в тестовому режимі.

Мешканці, які прийшли на протест, очевидно, не довіряють словам чиновників, які нібито приїхали "годувати" їх наступними обіцянками, тільки щоб люди не перекривали трасу (було заплановано перекривати на (!) 8 годин). Проте, невелика частина людей не витримала і почала безперестанку переходити трасу по пішохідному переході. Через пять хвилин, п. Терешко переконав людей цього не робити!

Цікаво, що під час зустрічі було видно, що почали їздити великі автобуси маршруту №28, але тільки до "Епіцентру"! Натомість люди вже змучилися слухати чиновників і вимагають постійного і регулярного курсування маршруту №28 з Рудно до Львова! За їх словами курсуванню маршруту всіляко перешкоджає "п. Стефа", водії маршруту якої раніше нібито погрожували водіям маршруту №28. Не відомо чим закінчилася зустріч громади з чиновниками, але зрозуміло одне - якщо і цього разу мешканців Рудно чиновники обдурять, то вже за тиждень люди нікого не будуть слухати і все таки перекриють трасу.

Ще інфо на дану тему можна почитати та подивитись тут: матеріал 1 / матеріал 2 / матеріал 3

 

ТРАНСПОРТНІ РОЗБІРКИ

Влада "за" компроміс, перевізники "за" прибутки

 

 

РУДНО ПІДТРИМАЛО ЄВРОМАЙДАН

На віче: про політику, дороги, маршрутки і …муніципальну дружину

 

 -    завантажити фотопанораму великого розміру (1,28 Mb): фотограф Віталій Нагірний

 

 

Сторінка 5 з 12

  

Опитування

Якщо у Вас був би вибір, яке ТБ ви б обрали?
 

Читайте з мобільного

iPhone / Android / WAP - пристрої